svatebni agentura

Co ode mně čekat

Co ode mě čekat…

Až se budete chtít sejít, připravte se na „normální“ čtyřicítku, která má za sebou dvě vlastní svatby, vedle sebe hnací motor v podobě skvělého manžela a čtyřlístku „živých“ náctiletých dětí a před sebou cíl pomáhat plnit snoubencům jejich sny o té nejkrásnější svatbě. Nemám patent na dokonalost a netvrdím, že všechno vím a znám. Co ale mám sama v sobě, to jsou organizační schopnosti, sklon k perfekcionismu, velká dávka štěstí, cit pro přirozenost, touhu po originalitě, nadšení, odvahu a fantazii.

Nečekejte, že po první schůzce Vám do ruky vtisknu návod na úžasný svatební den. Svatba je především Vás dvou a nikdo nemá právo nutit Vám své vlastní představy o tom, jak by měl Váš výjimečný den vypadat.

Jsem připravena Vám poradit, pomoci, povzbudit Vás, inspirovat, ale především vyslechnout Vaše představy, respektovat Vaše přání a podtrhnout Vaši přirozenost - ať už toužíte po romantice, adrenalinu, luxusu či prostotě, tradičních či novodobých zvycích nebo všem dohromady. Pomohu Vám připravit svatbu komorní i velkolepou, ve městě i na vesnici, na hradě i fotbalovém stadionu, ve vzduchu i na vodě – prostě takovou, jakou si budete přát, jakou toužíte prožít.

Až se budete chtít poprvé sejít, nebudete potřebovat peněženku. Místo ní si s sebou vezměte své nápady, představy a přání. Bude pak jen na Vás, jestli mi dáte svou důvěru

Těším se na Vás!

Vaše Kateřina